Міжнародна співпраця

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

***

06/12/2023

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших  свят  українців. І малеча, і дорослі з нетерпінням чекають на  те, коли ж Миколай завітає до них у гості.
Чудотворець завітав до ліцею податкової та рекламної справи 21 міста Києва разом зі своїми помічниками, привітав наших партнерів – учнів Талліннської школи № 21 (Естонія).
 

 

***

Ліцей податкової та рекламної справи 21 міста Києва продовжує реалізацію проєкту освітньої комунікації "Розкажи про Україну: партнерство 21-х шкіл". Одним із пріоритетних завдань є підготовка та реалізація міжнародних проєктів у сферах освітнього та культурного обмінів, розвитку мовних навичок учнів.
25 травня 2023 року відбулась онлайн зустріч-знайомство з нашими партнерами - Школою №21 міста Таллінн (Естонія). Робоча мова спілкування на зустрічі - англійська.
Дякуємо учням 8-10-х класів за достойне представлення нашого ліцею. Дякуємо нашим партнерам за чудову презентацію естонського закладу, під час якої ми ознайомились із надихаючим сучасним освітнім простором і творчою креативною молоддю.
Участь у проєкті дозволила кожній зі сторін ознайомитись із іншою країною, її культурою, мовою. Спілкування сприяло відкриттю для себе цікавого «європейського» бачення світу, формуванню нового покоління, вихованню молодих лідерів.
Ми живемо європейськими цінностями. Україна - це Європа????????
To be continued.... ????
 
 
 
8 грудня 2023 року у ліцеї стартував проект "Розкажи про Україну: партнерство 21-х шкіл".
Проведено засідання творчої групи та організаційну зустріч учасників проекту.
 

Метою нашого проекту є обмін інформацією, ознайомлення з культурою та традиціями інших країн і, звісно, ​​мовна практика учнів.

Мова спілкування у нашому проекті українсько-англійська.

За нинішніх обставин наші діти продовжують навчання тут, у Києві. Україна є незалежною європейською державою, тому дітям було б дуже цікаво та корисно дізнатися більше про інші країни. Під час війни у ​​нашій країні багато дітей через різні обставини не можуть виїхати за кордон, але мають велике бажання розширити коло знань. Тому ми вирішили організувати такий проект у форматі онлайн-зустрічей, на яких учні будуть ділитися цікавими фактами про свої країни, таким чином більше дізнаватися про Україну та інші країни світу.