Новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

Конкурс ліплення із пластиліну "Я ліплю із пластиліну Дядю Сьопу і машину" між учнями 2А класу

 

13.11.2019


Всесвітній день доброти

Щорічно, 13 листопада відзначають День доброти, символом якого є відкрите серце. Учні нашого ліцею сьогодні виготовляли свої відкриті серця з теплими та щирими побажаннями. Початкова школа долучилася до акції "Долоньки добра" та "Сюрприз моїм друзям".
Діти отримали позитив і радість від Дня добрих вчинків, адже з кожним таким вчинком світ навколо нас стає чистішим, кращим і добрішим.

13.11.2019


День Гостинності

Мова є основою духовного багатства народу та його інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність. Наш народ – єдиний. Його мова – це велика основа для єдності всієї держави і духовна гарантія її майбутнього.
За щорічною ліцейною традицією у цей день уся наша родина святкує День гостинності із запрошенням гостей, батьків, друзів та проведенням ліцейного конкурсу. Цього року учні 2-11 класів презентували традиції та звичаї різних регіонів України, показавши надзвичайно високий рівень знань з української культури та безмежну повагу до рідної неньки України. Перемогу отримали учні 9-Б класу. Представники Університету державної фіскальної служби України, які є нашими постійними поважними гостями, вручили кубок переможцям конкурсу.
Бажаємо вам зберегти й утвердити українську мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя!Я на рідній мові друзям щастя зичу.


08.11.2019


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

8 листопада, у переддень Дня української писемності та мови, учні 5-11 класів ліцею податкової та рекламної справи № 21 долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності


08.11.2019


День визволення Києва від фашистських загарбників

6 листопада – День визволення Києва від фашистських загарбників. У цей день 1943 року в результаті Київської наступальної операції радянські війська розбили 15 німецьких дивізій та визволили столицю України від німецько-фашистських загарбників. Учні 9-Б провели годину пам'яті до відзначення річниці визволення Києва, в знак пам’яті та шани героям-визволителям.
Вже більше 70 років кожного листопада наше рідне місто відзначає свято свого визволення від фашистських загарбників. Київ живе, він вдячно пам'ятає...

06.11.2019


Освітній фестиваль управлінської майстерності

Осінній Kyiv EdFest завершився. Команда національних експертів, тренерів та бізнес тренерів, фасилітаторів, авторів курсів, сертифікованих коучів, професійних переговірників, сертифікованих медіаторів Євросоюзу, спеціалістів із сприяння академічній доброчесності, психотерапевтів, нейропсихологів, сімейних педагогів створила неймовірну атмосферу для навчання, набуття нових знань, розвитку особистості вчителя під час семінарів, майстер-класів, тренінгів.

ЧЕКАЄМО ВЕСНЯНОГО Kyiv EdFest!

02.11.2019


Засідання методичного об'єднання природничо-математичного циклу

 

 

28.10.2019


ОСІННІ КАНІКУЛИ – ПРЕКРАСНА ПОРА ДЛЯ НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛЯ

 

26-27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулися Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Добра воля – найдорожча перемога».

27.10.2019


БЕЗПЕКА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ВІД УЧНЯ ДО ВЧИТЕЛЯ

 

Тема безпеки в закладі освіти завжди актуальна, адже кожен учасник освітнього процесу потребує практичних рекомендацій щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Спікери Третьої практичної конференції «БЕЗПЕКА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ВІД УЧНЯ ДО ВЧИТЕЛЯ» поділилися практичними порадами у сфері цивільного захисту, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у навчальному закладі, розповіли й продемонстрували правила надання першої домедичної допомоги.

Постійно долучаємося до просвітницьких заходів, адже навчатися й навчати в безпеці – пріоритетний напрямок нашої взаємодії з кожним здобувачем освіти.

21.10.2019


Красива осінь

 

А ми разом з дітьми і батьками 2-А креативимо з природніми матеріалами


18.10.2019


Про інформування батьківської громадськості щодо щеплень

18.10.2019


НАУКОВО-МЕТОДИЧНА СТУДІЯ

      До Всесвітнього дня психічного здоров’я вчителі ліцею долучилися проведенням науково-методичної комунікаційно-психологічної студії «ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ПЕДАГОГІВ». Активні форми спілкування: «дерево очікувань», «портфель настрою», робота з картками «Моє бачення себе», «Вважаю, що майбутній робочий день…», «кристал Пезешкіана», «гра Поліанни» – продемонстрували, що кожен може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у спільну справу.

     Позитивне, оптимістичне світосприйняття – основа благополуччя вчителя й ефективного функціонування навчального закладу!

 

 

18.10.2019


Профорієнтаційна робота


У рамках профорієнтаційної роботи, учні 11-А класу відвідали Київський національний університет культури та мистецтв. Наші ліцеїсти мали змогу ближче познайомитись з напрями та специфікою навчання в університеті, а також, на них чекала зустріч з Михайлом Поплавським. Спілкування було надзвичайно теплим, досить простим, інформативним та повчальним. Кожен мав змогу поставити запитання, висловити власну думку чи побажання.

17.10.2019


ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ

 

200-річчю від дня народження Миколи Артемійовича Терещенка, українського підприємця, землевласника, мецената, колекціонера, громадського діяча, присвячені педагогічні читання «Благодійна діяльність Миколи Терещенка – постійна потреба серця і подвиг душі».

 

Системна діяльність Ніколи Терещенка та його братів у таких напрямках, як земське управління, просвітницький рух та благодійність дала змогу поставити на родинному гербі девіз: «Прагнення до суспільних справ». Микола Терещенко не соромився козацького роду, а навіть у дворянському гербі його підкреслив – ось чому в геральдиці з'явилися синій та жовтий кольори, які символізували українське походження промисловців.

Нікола Терещенко все робив не за посадою, а за велінням душі. У будь-яку справу, якою доводилося займатися, він вкладав частинку свого серця. Нам є в кого навчатися, з кого брати приклад, адже добрі справи виростають з джерела мудрості, чистих помислів і благородства душі.

17.10.2019


День Захисника України

 

День Захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Це свято пам'яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.
До відзначення цієї дати, учні 9А класу провели науково-літературну конференцію "Козацька моя Україна! Козацтво, як ДНК нації".
А для учнів початкової школи були проведені спортивні козацькі забави та різноманітні вікторини.
Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!

11.10.2019