Новини

Графік занять з учнями 11 класу

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

ІНДИВІДУАЛЬНО-ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ 

З УЧНЯМИ 11-А КЛАСУ

 

 

 

 

Адміністрація ліцею

 
 

 

03.06.2020


Пробне ЗНО

15 червня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, 17 червня – з усіх інших навчальних предметів. 
Український центр оцінювання якості освіти пропонує ознайомитись із процедурою проведення ЗНО у безпечних санітарних умовах.
 
 
 

 

02.06.2020


Вишиванка Єднає Ліцей №21

#Вишиванка_ Єднає_ Ліцей №21
Вишиванка - це особлива національна традиція українців! Це свято покликане к сприянню єдності і культурного відродження. Тож нехай це свято об'єднає усіх українців по всьому світу!
 
 
 
 

 

21.05.2020


Онлайн - флешмоб До дня вишиванки #Вишиванка_Єднає_Ліцей №21

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого. В Україні вона символізує родинну пам'ять, вірність та любов у родині.
Наш ліцей-це одна велика міцна родина. Цьогоріч, в умовах карантину, ми вирішили оголосити онлайн-флешмоб "Вишиванка єднає", суть якого полягає у тому, щоб створити єдиний фото-колаж у вишиванках.
Запрошуємо Вас взяти участь у флешмобі. Одягніть 21 травня вишиванку, сфотографуйтесь та надішліть свої фото, а ми створимо наш великий ліцейний колаж.
День вишиванки - свято єдності. Навіть дистанційно, але ми разом.
#Вишиванка_Єднає_Ліцей №21
 

 

16.05.2020


Вільні місця до ліцею на 12.05.2020 р.

Вільні місця до ліцею на 12.05.2020 р.

2-А клас – 8 місць

3-А клас – 12 місць

4-А клас – 16 місць

5-А клас – 6 місць

6-А клас – 8 місць

7-А клас – 8 місць

8-А клас – 4 місця

9-А клас – 11 місць

9-Б клас – 10 місць

10-А клас – 13 місць (суспільно-гуманітарного напрямку економічного профілю)

11-А клас – 11 місць (суспільно-гуманітарного напрямку правового профілю)

 

12.05.2020


Інформація для батьків щодо профілів навчання

12.05.2020


1939 - 1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо

"1939 - 1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо"
День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні нагадує нам про страшні події. Ми вшановуємо пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом. Ми пам'ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Ця пам'ять робить нас сильнішими.
#Ніколи знову
 
 
 
 
 

 

 

 

      

 

 

 

   

  

07.05.2020


КРЕАТИВНИЙ КАРАНТИН

 Початкова школа творча та креативна навіть на відстані.
Карантин - не привід сумувати. Учні 2А пофантазували, змоделювали та створили автомобіль; навчилися ліпити свищика, бо весна на дворі, а також вони не забувають грати на музичних інструментах, але не простих, а віртуальних.
Учні 3-А КЛАСУ проводять час з користю, вони навчились шити чудові м'які іграшки і тепер спокійно готові давати свої майстер-класи
 
 
 

 

 

 

      

 

 

 

   

  

27.04.2020


УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

 
 Наше учнівське самоврядування не зупинить навіть карантин, тому вони вирішили провести своє засідання онлайн.
Під час онлайн-зустрічі підбили підсумки 2019-2020 навчального року, поділилися враженнями, своїми здобутками та невдачами, обговорили плани та ідеї на майбутній навчальний рік, а також детальніше ознайомились з пропозиціями та нововведеннями, які пропонує новообраний президент ліцею на 2020 - 2021 навчальний рік.
Життя триває
 
 
 

 

 

      

 

 

 

   

  

24.04.2020


22 квітня - День Землі

22 квітня відзначається Всесвітній День Землі - найбільше міжнародне екологічне свято. Зараз, коли увесь світ перебуває на карантині, важливо пам'ятати про важливість і популяризацію цієї дати.
Учні початкової школи нашого ліцею не залишились байдужими до проблем Землі, від яких залежить майбутнє.
 

 

 

      

 

 

 

   

  

22.04.2020


Дистанційне навчання

 Навіть коли ви постійно перебуваєте вдома на дистанційному навчанні, забувати про фізичну активність не варто. Адже, рухливий спосіб життя так само важливий, як і ретельно вимиті руки та дотримання дистанції. Навіть під час карантину, цілком можливо виконувати фізичні вправи та займатися спортом із задоволенням та користю для себе.

Вчитель фізкультури, Степанюк С.О., записав відео розминок, комплекс вправ для дітей на різні групи м'язів. Вони розміщені у вільному доступі на сайті ліцею і поступово доповнюються. Діти із задоволенням виконують руханку між уроками.

Також учні середньої та старшої школи опрацьовують теоретичні відомості щодо спортивних ігор та закріплюють знання, розв’язуючи тести на платформі Google Classroom.

А для тих хто хоче потанцювати, керівник гуртка, Тракалюк Т. О., пропонує власні відеоуроки, які розміщені на YouTube як для дітей, так і для вчителів.

Тому, будьте у формі, прислухайтесь до свого самопочуття та бережіть себе!

 

 

      

 

 

 

   

  

17.04.2020


Організація дистанційного навчання

Освіта має бути доступною для всіх, а карантин — не перешкода для поліпшення навичок та поглиблення знань. Дистанційне навчання в ліцеї №21 організоване  з метою забезпечення безперервного освітнього процесу та з урахуванням усіх технічних можливостей.

Педагогічний колектив ліцею розміщує навчальний матеріал на таких платформах як Google Classroom, Viber, ClassDojo. Регулярно проводяться онлайн консультації та онлайн уроки за допомогою Zoom та Skype.

 

 

      

 

 

 

   

  

13.04.2020


Педрада онлайн

 

Освітній процес триває.

За допомогою сучасних освітніх технологій з педагогічним колективом ліцею було успішно проведено онлайн-засідання педагогічної ради на якому вирішувались такі актуальні питання як: організація та ефективне провадження дистанційного навчання у ліцеї, вибір підручників для учнів 7х класів. Обговорювались нагальні питання впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту», формування мережі  та пропозиції щодо трансформації закладу освіти.

 

 

      

 

 

 

   

  

10.04.2020


ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ЗМІНЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

 http://testportal.gov.ua/probne-testuvannya-zmineno-daty-provedennya

 

 

      

 

 

 

   

  

12.03.2020


ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА

 

В нашому навчальному закладі проводиться інтенсивна профілактична робота, яка спрямована на підвищення рівня проінформованості наших ліцеїстів.
Наше здоров'я - у наших руках. Піклуймося про себе. 

      

   

  

10.03.2020