Новини

День смайлика

Дружба починається з посмішки. І як приємно поділитись гарними емоціями з оточуючими. Ліцей податкової та рекламної справи №21 святкував день народження смайлика, який проходив під гаслом "Подаруй усмішку другу-це найменше, що ти можеш зробити для миру"

19.09.2019


Міжнародний день миру

До, 19.09.2019, учні 9-го класу взяли участь у VI Конгресі юнтз посланців Миру "Усім світом за мир", який цього року проходив під гаслом "Боротьба зі змінами клімату заради миру!".
Учні початкової школи виготовляли папірці миру, в які вкладали свої назаповітніші бажання щодо мирної землі. А учні старшої та середньої школи разом створили стіну миру зі своїх долоньок.
Нам необхідно об'єднатися заради спільного щасливого майбутнього. Майбутнього без війни, без насильства, без катастроф.
Замисліться!
Не залишайтесь осторонь!

 

 

19.09.2019


УСТАНОВЧІ ЗБОРИ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА «ДОСЛІДНИК»

Недостатньо лише отримати знання; треба знайти їм застосування.

Йоганн Гете

 

Нові можливості та ширші горизонти відкриваються для ліцеїстів – членів наукового товариства «Дослідник». Долучаючись до науково-дослідницької роботи проблемно-пошукового характеру, учні набувають нових знань із галузі дослідження, опановують сучасні методики проведення експерименту.

Разом із педагогічними та науковими керівниками ліцеїсти формують стратегію життєвого успіху.

 

 


10.09.2019


ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ОЧИМА ДІТЕЙ

 

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ОЧИМА ДІТЕЙ

Наші третьокласники – активні учасники тематичного конкурсу малюнків «Пожежна безпека очима дітей».

10.09.2019


ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

 

09.09.2019


День фізичного виховання та спорту

До відзначення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського тижня у ліцеї податкової та рекламної справи № 21 міста Києва відбулася загальноліцейна руханка "МАРАФОН ЗДОРОВ'Я" під гаслом "Зарядись позитивними емоціями на весь день!". У заході взяли участь усі учасники освітнього процесу. Учні та вчителі продемонстрували свої спортивні та танцювальні таланти, отримавши гарний настрій та незабутні враження! Для учнів 3-го класу було проведено квест "Здоровим бути кльово!"

Фізичне виховання - це здоров’я нації. Ми щиро бажаємо всім міцного здоров’я!

 

06.09.2019


Педагогічне зростання вчителя

30.08.2019


Засідання методичного об’єднання вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу

Новий навчальний рік педагоги суспільно-гуманітарних наук розпочали в Музеї Михайла Грушевського. Дім на Паньківській, 9 – це сакральне місце для кожного, хто любить і шанує рідну історію, хто прагне зрозуміти складні віхи українського державотворення, хто хоче долучитися до сучасних процесів змін. Наші вчителі понесуть дух величі і свободи Великого Українця на уроки, години спілкування з вихованцями.

І будуть нашим дороговказом слова Михайла Грушевського: «Не чіпатися того, що ділить і роз’єднує поодинокі частини української землі, а пильнувати того, що лучить і єднає їх до купи, і се зміцнювати і розвивати мусимо… Єднатися, концентруватися, а не ділитися, не розбігатися – се повинно бути у всім нашим гаслом».

29.08.2019


Засідання методичного об'єднання природничо-математичного циклу

Організаційно-підготовче засідання методичного об’єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу відбулося в історично-культурній атмосфері Національного музею Тараса Шевченка. Після обговорення нормативних документів, методичних рекомендаций щодо викладання предметів природничо-математичного циклу вчителі відвідали екскурсію «Тарас Шевченко-художник», під час якої дізнались та відчули, що геніальний поет Тарас Шевченко був не менш геніальним художником, побачивши роботи відомого творця.

 

29.08.2019


Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

 

 

28.08.2019


Вільні місця до ліцею станом на 22.08.2019

 

Вільні місця до ліцею на 22.08.2019 р.

2-А клас – 9 місць

3-А клас – 12 місць

4-А клас – 15 місць

5-А клас – 9 місць

6-А клас – 6 місць

7-А клас – 11 місць

8-А клас – 3 місця

9-А клас – 10 місць

9-Б клас – 10 місць

10-А клас – 7 місць

11-А клас – 10 місць (суспільно-гуманітарного напрямку правового профілю)

 

 

 

 

 

 

22.08.2019


День Вишиванки

16 травня 2019 року вся ліцейна родина доєдналася до святкування Дня вишиванки. Сьогодні всіх нас згуртувала любов до рідної землі, повага до історії та культури нашого народу. 
З Днем вишиванки, Україно!

16.05.2019


Зі святом Великодня!

 

  Протягом тижня в ліцеї податкової та рекламної справи №21 міста Києва відбувся фестиваль писанок «Великодні барви» на якому учні 1-11 класів представили свої композиції з пап'є-маше.

  Для учнів 1-4 класів були проведені різноманітні майстер-класи з виготовлення великодніх прикрас. Кожен бажаючий міг проявити свою уяву, талант та творчість.

  22 квітня 2019 року Пішко Тетяна Михайлівна, вчитель початкових класів, провела майстер-клас для вчителів ліцею з виготовлення великодніх прикрас з фетру «Великодній кошик».

 

  Ми щиро вітаємо всіх із світлим та благословенним святом Великодня!

  Добра та злагоди Вам та Вашим родинам!

28.04.2019


33 річниця від дня Чорнобильскої трагедії

 

26 квітня 1986 рік. Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км. від столиці України Києва, сталася аварія, яку вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою.

25 квітня 2019 року до 33-ї річниці від дня Чорнобильської трагедії в ліцеї податкової та рекламної справи №21 міста Києва для учнів 6-8 класів було проведено інформаційну годину «Ядерна енергетика: риск реальний і уявний».

Чорнобильська трагедія жорстоко нагадує нам про те, що люди ще не зовсім освоїли могутню енергію атома.

Пам'ятаймо про тих, хто загинув у чорнобильському пеклі і робімо усе, щоб ніколи у людській історії не повторився Чорнобиль.

 

25.04.2019


День цивільного захисту

16 квітня 2019 року в ліцеї був проведений День цивільного захисту з метою розвитку вмінь і навичок грамотно та чітко діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації щодо захисту здоров’я та життя. Впродовж дня з постійним складом та учнями були відпрацьовані дії за сигналом «УВАГА ВСІМ!», дії ланок пожежогасіння, охорони громадського порядку, санітарного посту, вміння користуватися засобами індивідуального захисту, проведено військово-спортивну естафету, показові виступи медико-санітарної ланки, організовано випуск інформаційних листівок, перегляд фільмів. Цей день плідно та цікаво пройшов під девізом «Знай! Умій! Дій!»

 

16.04.2019