Новини

Завдання для самостійного опрацювання на час карантину 2-А

Завдання для самостійного опрацювання на час карантину

2-А

Зверніть увагу, завдання оновлюються!

 

 

06.02.2020

07. 02. 2020

Українська мова

 ст.74, будиночок

ст.76, будиночок

Читання

ст. 102-103; завдання після тексту опрацювати.

ст.104-105; завдання після тексту опрацювати.

Англійська мова

PB ст.13, впр. №1,2 вивчити запитання where is/where are…? PB ст.13, впр. №3 (письмово у зошиті описати малюнок: запитання і відповіді за зразком).

 

Математика

ст. 78, опрацювати

ст. 79, опрацювати

 

Консультація для батьків з 8.30 до 15.15

 

04.02.2020


ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ

02 лютого 2020 року виповнилося 175 років від дня народження Івана Павловича Пулюя, українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, громадського діяча,  перекладач Біблії українською мовою, професора і ректора Німецької вищої технічної школи в Празі, державного радника з електротехніки Чехії і Моравії, дійсного члена Наукового товариства імені Шевченка, почесного члена Віденського електротехнічного товариства.

У Празі в 1886 р. Іван Пулюй відкрив X-промені, відомі як «рентгенівські», хоча Вільгельм Рентген відкрив їх наприкінці 1895 р.

Життя Івана Пулюя – це осмислене, глибоко патріотичне служіння рідному народові. Щиро і переконливо звучать слова Великого Українця сьогодні: «Нема більшого гонору для інтелігентного чоловіка, як берегти свою і національну честь та без нагороди вірно працювати для добра свого народу, щоб забезпечити йому кращу долю».

03.02.2020


ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

2020-2021 навчальний рік оголошений Роком математики в Україні. Це допоможе привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності здобувачів освіти.

Ми долучилися до Всеукраїнської Конференції вчителів математики, організованої Global Innovate Online School, на якій були присутні більш ніж 300 викладачів з 22 областей країни.

Атріум ЛІКО ліцею став ареною для спікерів, які розповіли про свої новітні підходи до викладання математики. Під час панельної дискусії за участі Міністерки освіти України пані Ганни Новосад обговорені питання важливості математики в сучасному світі.  

Зробимо твердження «Математика – цариця наук» реальністю в навчанні наших ліцеїстів!

30.01.2020


РІЧНИЦЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ

29 СІЧНЯ - РІЧНИЦЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ. Пам'ятай...

До Дня пам'яті Героїв Крут у Ліцеї податкової та рекламної справи №21 відбулась тематична зустріч з лектором Ярославом Лютим, заступником керівника ВГО "Сокіл" із зовнішніх зв'язків, який присвятив свій виступ Пам' яті героїв Крут, а також проведені різноманітні патріотичні виховні години та виховний захід "Героям Крут присвячується..."

 

 

29.01.2020


День Соборності України

До відзначення Дня Соборності України у ліцеї податкової та рекламної справи №21 була проведена низка різноманітних заходів. Для учнів 5 та 6 класів провели патріотичну гру "Україніада", для учнів 7-11 класів годину історичної правди "Єдина. Незалежна. Соборна Україна моя" і традиційно вся ліцейна родина об'єдналась під гаслом #МостиЄднання.

 

22.01.2020


Вільні місця до ліцею 21

 

Вільні місця до ліцею станом на 02.01.2020 р.

 

2-А клас – 8 місць

3-А клас – 13 місць

4-А клас – 16 місць

5-А клас – 6 місць

6-А клас – 7 місць

7-А клас – 9 місць

8-А клас – 3 місця

9-А клас – 11 місць

9-Б клас – 10 місць

10-А клас – 13 місць (суспільно-гуманітарного напрямку економічного профілю)

11-А клас – 11 місць (суспільно-гуманітарного напрямку правового профілю)

02.01.2020


МЕТОДИЧНЕ ЗАСІДАННЯ В МУЗЕЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Вірші Лесі Українки – це джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу. У своїх поезіях Леся Українка, попри важку хворобу, ніколи не нарікала на свою долю, а продовжувала боротися.

Найвідоміші вірші Лесі України має знати кожен українець, адже її слова стали «стрілами», що влучали в саме серце несправедливості: викривали жахливі діяння влади, говорили про недолю українського народу, звинувачували інтелігенцію в байдужості...

Поетеса залишила нам твори, які й нині дарують нам надію, вселяють віру.

Лесина сила незламності духу – це дороговказ для кожного вчителя, особливо філолога, історика!

 

 

 

 

26.12.2019


НОВОРІЧНЕ СВЯТО

Попереду саме довгоочікуване свято - Новий Рік, який пов'язаний з новими надіями на щастя та удачу.Новий рік веселе, ясркаве і радісне свято. Учні нашого ліцею, 20 грудня, провели передсвяткову зустріч, яка налаштувала всіх на новорічну та чарівну хвилю.
Сьогоднішній чудовий вечір залишиться назавжди в наших серцях, бо під час заходу всі вітали одне одного, співали пісні, грали та веселилися.
Сподіваємось, що сьогоднішній новорічний вогник додасть сил для нових звершень та перемог кожному.

 

 

 

 

 

24.12.2019


ПЕДМАЙСТЕРНІСТЬ – 2019

Грудень подарував нам ПЕДМАЙСТЕРНІСТЬ – 2019.

Сучасні, змістовні, структуровані, зорієнтовані на розвиток кожної дитини, наповнені любов’ю до кожного учня – це не лише уроки, це взаєморозвиток учителя й учня.

 

 

 

24.12.2019


ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності провідний інспектор ВЗНС Голосіївського РУГУ ДСНС України в місті Києві майор служби цивільного захисту Говорущак Дмитро Олегович провів роз’яснювально-профілактичну бесіду про правила пожежної безпеки з учнями 8-11-х класів

 

 

 

23.12.2019


НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНА СТУДІЯ

 «Нова українська школа – школа, яка вчить використовувати знання»

Під час методичного заходу педагоги долучилися до використання сучасних методів створення освітнього середовища, в якому приємно навчатись і яке дає учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

Нова українська школа – це школа розвитку й становлення особистості, повага до дитини та прагнення знайти оптимальний спосіб для її ефективного навчання, співпраці та взаєморозуміння.

 

 

 

 

23.12.2019


ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ «Лукашева мова – як небеса, побачені в телескоп»

19 грудня 2019 року виповнилося 100 років від дня народження Миколи Лукаша, українського перекладача, мовознавця, літературознавця, блискучого поета і лінгвіста, знавця двадцяти мов, геніального митця, який подарував читачеві понад 1000 видатних творів світової літератури від 100 авторів.

«Він умів радіти слову, відчував, любив і леліяв його, як дитину» – писав Володимир Житник.

Микола Лукаш став легендою ХХ століття. Його щира, самостійна позиція інакодумця сприймається нині як неоціненний урок минулого, без якого не буває майбутнього.

 

 

 

 

19.12.2019


День Святого Миколая

Сьогодні, 19 грудня, у ліцеї учні початкової школи відчули теплу атмосферу свята. Діти були не лише глядачами, а й учасниками свята. Вони з радістю брали участь у розважальному квесті, де отримували заохочувальні призи.
Приємною несподіванкою став вихід Святого Миколая з подарунками.
А учні 5го класу відвідали новорічний квест у Молодіжній бібліотеці "Шукаємо подарунок Святого Миколая"

 

 

 

19.12.2019


ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ»

У рамках Тижня з безпеки життєдіяльності педагоги долучилися до ТРЕНІНГУ «НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ». Заняття провела Валентина Черкай, волонтерка Загону швидкого реагування Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, сертифікована інструкторка з першої допомоги, координаторка новобранців загону, яка брала участь в супроводі багатьох масових заходів, у надзвичайних ситуаціях, в тому числі й рятувально-евакуаційних роботах на військових складах в м. Ічня у вересні 2018 року; у всеукраїнських та міжнародних навчаннях для волонтерів-рятувальників.

Професійно, доступно, зрозуміло, емоційно, з відпрацюванням практичних навичок допомоги – таким був тренувальний захід.

 

ДБАЄМО ПРО БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ!

 

18.12.2019


16 днів проти насильства

З 25.11 по 09.12.19 у ліцеї податкової та рекламної справи №21 проходила акція "16 днів проти насильства" .

Відкривала цей тиждень лекторська група, яка ознайомила з історією акції, строками проведення. Учасники групи розповіли про "Синю стрічку" та, що саме вона символізує.

Протягом акції відбувалися виховні години, круглі столи, тренінги, бесіди: "Почуй мене", "Ми проти насильства", "Види насильства в сім'ї", "Дитячий булінг".

Всі учні та педагогічний колектив долучилися до оформлення стіни доброти "Наші долоньки проти насильства".

Відбулася цікава і змістовна зустріч із шкільним офіцером поліції, який провів бесіди з учнями 7-9 класів, покликані запобігти конфліктам та правопорушенням серед школярів. В 11А класі був проведений антикорупційний урок з елементами тренінгу.

09.12.2019