Новини

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ»

У рамках Тижня з безпеки життєдіяльності педагоги долучилися до ТРЕНІНГУ «НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ». Заняття провела Валентина Черкай, волонтерка Загону швидкого реагування Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, сертифікована інструкторка з першої допомоги, координаторка новобранців загону, яка брала участь в супроводі багатьох масових заходів, у надзвичайних ситуаціях, в тому числі й рятувально-евакуаційних роботах на військових складах в м. Ічня у вересні 2018 року; у всеукраїнських та міжнародних навчаннях для волонтерів-рятувальників.

Професійно, доступно, зрозуміло, емоційно, з відпрацюванням практичних навичок допомоги – таким був тренувальний захід.

 

ДБАЄМО ПРО БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ!

 

18.12.2019


16 днів проти насильства

З 25.11 по 09.12.19 у ліцеї податкової та рекламної справи №21 проходила акція "16 днів проти насильства" .

Відкривала цей тиждень лекторська група, яка ознайомила з історією акції, строками проведення. Учасники групи розповіли про "Синю стрічку" та, що саме вона символізує.

Протягом акції відбувалися виховні години, круглі столи, тренінги, бесіди: "Почуй мене", "Ми проти насильства", "Види насильства в сім'ї", "Дитячий булінг".

Всі учні та педагогічний колектив долучилися до оформлення стіни доброти "Наші долоньки проти насильства".

Відбулася цікава і змістовна зустріч із шкільним офіцером поліції, який провів бесіди з учнями 7-9 класів, покликані запобігти конфліктам та правопорушенням серед школярів. В 11А класі був проведений антикорупційний урок з елементами тренінгу.

09.12.2019


#НезламніСильніВільні

#НезламніСильніВільні????????
Зі святом, наші захисники!!! ????????
З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, 6 грудня у ліцеї були проведені години спілкування в класних колективах "Збройні сили України - наша гордість" та загальноліцейний виховний захід "На захист рідної землі".
Ми шануємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служили та служать, пам'ятаємо воїнів, які загинули в битвах за незалежність та суверенітет України.

05.12.2019


МЕТОДИЧНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Професійне спілкування завжди надихає на пошук нових форм навчання учнів, сприяє реалізації основних положень Нової української школи.

Педагоги початкової школи ліцею вирізняються креативністю, творчим особистісним підходом як у проведенні методичних засідань, так і в навчанні своїх вихованців.

29.11.2019


Обери життя!

Поріг XXI століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ(вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД (синдром набутого імунодефіциту). СНІД - особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини. Тому кожного 1 грудня людство говорить про цю проблему, закликає всіх до боротьби з цією жахливою "чумою" нашого століття.
Сьогодні актив старшокласників нашого ліцею провів просвітницький захід "Обери життя", з метою нагадування та інформування про страшну недугу.

29.11.2019


День пам’яті жертв голодоморів

День жалю... День скорботи, печалі
Запалив нашу пам’ять. Свічки –
Це ті душі, листочки опалі,
Хто став тінню в голодні роки.

До Дня пам’яті жертв голодоморів 22 листопада у Ліцеї податкової та рекламної справи було проведено загальноліцейний захід «Голодомор 1932-1933 років – пам'ять живе у наших серцях» для учнів 7-11 класів. Проведено години спілкування «Були колись страшні часи», «1932-1933. Пам’ятаємо», «Голодний рік, як чорна птиця, над краєм змореним літав». Виготовлено учнями 2-4 класів «Зерняток пам’яті».
У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу. Україна втратила мільйони свої синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію.
Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме нам належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. НІДЕ І НІКОЛИ!

...Ніде нехай такого більш не буде!
Хай день новий життя несе нове.
Вклонімось низько сонцю й хлібу, люди!
В достатку Україна хай живе!

 

 

22.11.2019


День Гідності та Свободи

Україна-це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві Революції - Наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2014 року- Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Для вшанування цих важливих подій учнями 11А класу був проведений вечір-реквієм "Гідні бути українцями".
Дякуємо Героям Небесної Сотні! За те, що не пошкодували життя заради нас з вами! Заради нашого майбутнього.

Більше фотографій дивіться на наших сторінках у Facebook та Instagram.

08.04.2016


Вільні місця до ліцею

Вільні місця до ліцею на 20.11.2019 р.

2-А клас – 8 місць

3-А клас – 13 місць

4-А клас – 16 місць

5-А клас – 6 місць

6-А клас – 6 місць

7-А клас – 9 місць

8-А клас – 3 місця

9-А клас – 10 місць

9-Б клас – 10 місць

10-А клас – 13 місць (суспільно-гуманітарного напрямку економічного профілю)

11-А клас – 11 місць (суспільно-гуманітарного напрямку правового профілю)

20.11.2019


НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

 

Члени наукового товариства «ДОСЛІДНИК» захистили науково-дослідницькі роботи під час традиційної ліцейної науково-практичної конференції.

Тематика цьогорічних досліджень вирізняється високим ступенем новизни поставлених завдань, прикладною цінністю отриманих результатів.

Конкурсанти продемонстрували чіткість, логічність і послідовність викладення матеріалу, високий рівень культури мовлення, уміння кваліфікованого ведення дискусії.

ДО НОВИХ НАУКОВИХ ЗВЕРШЕНЬ І ПЕРЕМОГ НА ВСІХ ЕТАПАХ КОНКУРСУ!

 

 

 

19.11.2019


Стандарт Сміху

15.11 учні нашого ліцею вперше брали участь у шкільній лізі "Стандарт сміху". Гострий гумор, яскраві мініатюри не залишили байдужим вдячного глядача, тому наша команда "УкрШоуБіз" отримала путівку до півфіналу шкільної ліги. Так тримати!!! Вітаємо команду та їх куратора!!!

 

 

15.11.2019


День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей та розвитку толерантних якостей у ліцеї було проведено класні години, лекції та крунюглі столи.
Для учнів 5-7 класів був проведений інтерактивний захід "Планета толерантності", метою якої було: активізація допитливості, розвиток активної життєвої позиції, розвиток комунікативних умінь та наголошення на тому, що лише разом люди можуть подолати життєві негаразди.
Для учнів 9 класів, в рамках правопросвітницького проекту «Ти маєш право», була організована зустріч-бесіда "Чому ми прагнемо рівності?" з юристами з партнерської організації – Центру надання безоплатної правової допомоги.

15.11.2019


Тиждень безпеки дорожнього руху

Конкурс ліплення із пластиліну "Я ліплю із пластиліну Дядю Сьопу і машину" між учнями 2А класу

 

13.11.2019


Всесвітній день доброти

Щорічно, 13 листопада відзначають День доброти, символом якого є відкрите серце. Учні нашого ліцею сьогодні виготовляли свої відкриті серця з теплими та щирими побажаннями. Початкова школа долучилася до акції "Долоньки добра" та "Сюрприз моїм друзям".
Діти отримали позитив і радість від Дня добрих вчинків, адже з кожним таким вчинком світ навколо нас стає чистішим, кращим і добрішим.

13.11.2019


День Гостинності

Мова є основою духовного багатства народу та його інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність. Наш народ – єдиний. Його мова – це велика основа для єдності всієї держави і духовна гарантія її майбутнього.
За щорічною ліцейною традицією у цей день уся наша родина святкує День гостинності із запрошенням гостей, батьків, друзів та проведенням ліцейного конкурсу. Цього року учні 2-11 класів презентували традиції та звичаї різних регіонів України, показавши надзвичайно високий рівень знань з української культури та безмежну повагу до рідної неньки України. Перемогу отримали учні 9-Б класу. Представники Університету державної фіскальної служби України, які є нашими постійними поважними гостями, вручили кубок переможцям конкурсу.
Бажаємо вам зберегти й утвердити українську мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя!Я на рідній мові друзям щастя зичу.


08.11.2019


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

8 листопада, у переддень Дня української писемності та мови, учні 5-11 класів ліцею податкової та рекламної справи № 21 долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності


08.11.2019