Новини

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА СТУДІЯ

      До Всесвітнього дня психічного здоров’я вчителі ліцею долучилися проведенням науково-методичної комунікаційно-психологічної студії «ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ПЕДАГОГІВ». Активні форми спілкування: «дерево очікувань», «портфель настрою», робота з картками «Моє бачення себе», «Вважаю, що майбутній робочий день…», «кристал Пезешкіана», «гра Поліанни» – продемонстрували, що кожен може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у спільну справу.

     Позитивне, оптимістичне світосприйняття – основа благополуччя вчителя й ефективного функціонування навчального закладу!

 

 

18.10.2019


Профорієнтаційна робота


У рамках профорієнтаційної роботи, учні 11-А класу відвідали Київський національний університет культури та мистецтв. Наші ліцеїсти мали змогу ближче познайомитись з напрями та специфікою навчання в університеті, а також, на них чекала зустріч з Михайлом Поплавським. Спілкування було надзвичайно теплим, досить простим, інформативним та повчальним. Кожен мав змогу поставити запитання, висловити власну думку чи побажання.

17.10.2019


ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ

 

200-річчю від дня народження Миколи Артемійовича Терещенка, українського підприємця, землевласника, мецената, колекціонера, громадського діяча, присвячені педагогічні читання «Благодійна діяльність Миколи Терещенка – постійна потреба серця і подвиг душі».

 

Системна діяльність Ніколи Терещенка та його братів у таких напрямках, як земське управління, просвітницький рух та благодійність дала змогу поставити на родинному гербі девіз: «Прагнення до суспільних справ». Микола Терещенко не соромився козацького роду, а навіть у дворянському гербі його підкреслив – ось чому в геральдиці з'явилися синій та жовтий кольори, які символізували українське походження промисловців.

Нікола Терещенко все робив не за посадою, а за велінням душі. У будь-яку справу, якою доводилося займатися, він вкладав частинку свого серця. Нам є в кого навчатися, з кого брати приклад, адже добрі справи виростають з джерела мудрості, чистих помислів і благородства душі.

17.10.2019


День Захисника України

 

День Захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Це свято пам'яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.
До відзначення цієї дати, учні 9А класу провели науково-літературну конференцію "Козацька моя Україна! Козацтво, як ДНК нації".
А для учнів початкової школи були проведені спортивні козацькі забави та різноманітні вікторини.
Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!

11.10.2019


Мужність і відвага крізь покоління

Участь у районному конкурсі інсценізованих пісень патріотичного спрямування "Мужність і відвага крізь покоління", присвяченого Дню Захисника України

 

10.10.2019


Вільні місця до ліцею станом на 09.10.2019

 

Вільні місця до ліцею на 09.10.2019 р.

 

2-А клас – 8 місць

3-А клас – 12 місць

4-А клас – 16 місць

5-А клас – 6 місць

6-А клас – 6 місць

7-А клас – 9 місць

8-А клас – 3 місця

9-А клас – 10 місць

9-Б клас – 9 місць

10-А клас – 13 місць (суспільно-гуманітарного напрямку економічного профілю)

11-А клас – 11 місць (суспільно-гуманітарного напрямку правового профілю)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.10.2019


Зустріч із письменницею

Спілкування з дитячою письменницею-це чудова нагода відвідати чарівний світ дитячих мрій і фантазій.

Наталія Федорівна Гурін-Самборська стала другом учнів 2-А та 3-А класів, бо без дитячих творів важко уявити наше життя.

01.10.2019


БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Новоприйняті працівники ліцею пройшли навчання й перевірку знань

з питань охорони праці й безпеки життєдіяльності.

01.10.2019


Всеукраїнський день бібліотек

Одна з найдавніших і найкращих бібліотек-це бібліотека Ярослава Мудрого. 2-А відвідав ліцейну книгозбірню до Всеукраїнського дня бібліотек. 

30.09.2019


Уроки пам'яті

    27 вересня 2019 року до відзначення 78-річчя трагедії Бабиного Яру між учнями 10 та 11 класів був проведений круглий стіл «Уроки пам’яті». Ми пам'ятаємо про біль нашої країни.

 

27.09.2019


ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ

Дивовижно багатий на знакові літературні постаті вересень.

По-новому, трепетно, глибинно звучать імена авторів безсмертних творів, гуманістів, аристократів духу:

Івана Котляревського – зачинателя нової епохи української літератури,

Павла Грабовського – поета-лірика, перекладача, яскравого представника української інтелігенції,

Михайла Коцюбинського – найоригінальнішого прозаїка, Сонцепоклонника,

Олександра Довженка –  письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника, класика світового кінематографу,

Івана Світличного – поета, літературознавця, дисидента, людини європейської формації.

Із вдячністю черпаємо наснагу з невмирущого джерела творчості, життєвої мудрості й любові до рідного слова.

24.09.2019


Разом проти булінгу

     В рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстицій "Я маю право" з 16 по 20 вересня проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом #Разом проти булінгу. Ліцей податкової та рекламної справи №21 не стоїть осторонь. Протягом тижня, класними керівниками були проведені тренінгові заняття, конференції, антибулінгові завдання та години спілкування, під час яких діти брали активну участь в обговоренні теми насильства серед однолітків, анкетування, намалювали велику кількість малюнків, у яких розкрили тему булінгу та боротьби з цим явищем.
  Сподіваємося, що проведені заходи позитивно вплинули на учнів нашого ліцею, розвинули в дітях толерантність та вміння бути гарними друзями, однокласниками, людьми. А ми не зупиняємось і будемо продовжувати профілактичну роботу з протидії булінгу.

20.09.2019


День смайлика

Дружба починається з посмішки. І як приємно поділитись гарними емоціями з оточуючими. Ліцей податкової та рекламної справи №21 святкував день народження смайлика, який проходив під гаслом "Подаруй усмішку другу-це найменше, що ти можеш зробити для миру"

19.09.2019


Міжнародний день миру

До, 19.09.2019, учні 9-го класу взяли участь у VI Конгресі юнтз посланців Миру "Усім світом за мир", який цього року проходив під гаслом "Боротьба зі змінами клімату заради миру!".
Учні початкової школи виготовляли папірці миру, в які вкладали свої назаповітніші бажання щодо мирної землі. А учні старшої та середньої школи разом створили стіну миру зі своїх долоньок.
Нам необхідно об'єднатися заради спільного щасливого майбутнього. Майбутнього без війни, без насильства, без катастроф.
Замисліться!
Не залишайтесь осторонь!

 

 

19.09.2019


УСТАНОВЧІ ЗБОРИ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА «ДОСЛІДНИК»

Недостатньо лише отримати знання; треба знайти їм застосування.

Йоганн Гете

 

Нові можливості та ширші горизонти відкриваються для ліцеїстів – членів наукового товариства «Дослідник». Долучаючись до науково-дослідницької роботи проблемно-пошукового характеру, учні набувають нових знань із галузі дослідження, опановують сучасні методики проведення експерименту.

Разом із педагогічними та науковими керівниками ліцеїсти формують стратегію життєвого успіху.

 

 


10.09.2019