Новини

Новий рік 2015

25.12.2014


День святого Миколая

19.12.2014


Свято книги

24.10.2014


День учителя

03.10.2014


Перший дзвоник

01.09.2014


Екскурсія до музею Довженка

 

04.05.2014


Засідання Школи молодого вчителя

3 грудня 2013 року в методичному кабінеті ліцею за участі заступника директора з науково-методичної роботи Любові ПАНЧУК відбулося засідання Школи молодого вчителя (керівник Наталія ПРОКОПЧУК) на тему «Педагогіка успіху».

03.11.2013


КРУГЛИЙ СТІЛ

КРУГЛИЙ СТІЛ

«ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ: БІЗНЕС, НАУКА, ОСВІТА. НАЦІОНАЛЬНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД»

Марина КРИСЮК, учениця 11класу, член наукового товариства ліцею «Дослідник» (керівник Любов ПАНЧУК), дійсний член Малої академії наук України, брала участь у круглому столі «Від теорії до практики: бізнес, наука, освіта. Національний та міжнародний досвід», що проводився Національним центром «Мала академія наук України» та Всеукраїнською громадською організацією «Український союз промисловців та підприємців» 26 листопада 2013 року.

 

26.11.2013


НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

21 листопада 2013 року

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 

УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

 

21 листопада 2013 року під керівництвом заступника директора з науково-методичної роботи Любові ПАНЧУК відбулася науково-практична конференція – захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів наукового товариства «Дослідник».

 

 

21.11.2013


НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ON-LINE ДІАЛОГ

Відповідно до наукового блоку програми районного семінару-практикуму заступників директорів з науково-методичної роботи 15 жовтня 2013 року в ліцеї відбувся науково-педагогічний on-line діалог «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів – членів МАН», організований Любов’ю Панчук, заступником директора з науково-методичної роботи. 

Дистанційне спілкування відбулося в рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту «Навчатися, щоб навчати».

Завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань Національного центру «Мала академія наук України», кандидат педагогічних наук Ігор ЧЕРНЕЦЬКИЙ ознайомив учасників методичного заходу з пілотними науковими проектами НЦ «МАНУ» для обдарованої учнівської молоді, можливостями сучасних цифрових лабораторій для організації дослідницької діяльності учнів.

Спілкування в on-line режимі з Ігорем Чернецьким надихнуло учасників на подальшу організацію науково-дослідницької роботи учнів. 

 


15.10.2013


Районний семінар-практикум

15 жовтня 2013 року в ліцеї відбувся районний семінар-практикум заступників директорів з науково-методичної роботи на тему
«Упровадження інноваційних форм науково-методичної роботи з метою удосконалення професійної компетентності педагогів».
Відповідно до методичного блоку програми семінару Л. М. Панчук, заступник директора з науково-методичної роботи, представила систему
організації науково-методичної роботи ліцею. 
Учасники семінару мали змогу ознайомитися з роботою−творчої пари вчителів початкових класів С. І. Шолік і С. О. Беспрозванної; 
− методичного об’єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу (голова МО М. В. Суздальцева, вчитель інформатики) під час
відкритого засідання; 
− школи молодого вчителя (керівник Н. В. Прокопчук, учитель математики).
За круглим столом у методичному кабінеті ліцею учасники висловили свої думки, обмінялися враженнями щодо семінару.
Директор РНМЦ Н. І. Галицька, заступник директора РНМЦ  Н. В. Чайковська підбили підсумки семінару.

15.10.2013


Установча сесія наукового товариства ліцеїстів «Дослідник»

7 жовтня 2013 року відбулася установча сесія НТЛ «Дослідник». Цікавою і пізнавальною була презентація Л. М. Панчук, заступника директора з науково-методичної роботи, про діяльність Малої академії наук та організацію роботи НТЛ у 2013/2014 н. р.

Учні-члени НТЛ представили теми, мету, основні завдання науково-дослідницьких робіт.

На засіданні панувала атмосфера творчості та науковості.

07.10.2013


Екскурсія до меморіалу "Биковнянські могили"

Екскурсія 9-Б класу до меморіалу  "Биковнянські могили"

27.09.2013


«Навіки в пам’яті народній»

30 жовтня 2001 року Президентом України був підписаний Указ № 1020 «Про День партизанської слави», згідно з яким «з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам’яті» було встановлено свято День партизанської слави. З 2002 року це свято щорічно відзначається на державному рівні 22 вересня.

20 вересня в ліцеї податкової та рекламної справи № 21 проведено виховний захід «Навіки в пам’яті народній». Учні 9-Б класу представили художню композицію про масштабність партизанського руху та героїзм патріотів-підпільників  у роки Великої Вітчизняної війни.

Пам’ятаєш, Земле, сорок п’ятий,

Стихле небо, підняте салютом?

Пам’ятаєш, Земле, сорок п’ятий.

Земле, сорок перший не забудь !


20.09.2013


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПІДРУЧНИКА "ОСНОВИ ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ"

19 вересня 2013 року у ліцеї начальник Головного управління Міндоходів у місті Києві Ірина Носачова презентувала учням дев’ятих класів підручник «Основи податкових знань». У презентації взяли участь начальник відділу середньої загальної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської Ради (КМДА), начальник управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Марина Іванівна Комракова, начальник Державної податкової інспекції у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м.Києві Олена Михайлівна Мазурова, директор ліцею Ірина Петрівна Бабка, один з авторів книги – Оксана Олександрівна Мискіна.

Знання з основ податкових знань ліцеїсти отримують вже четвертий рік, рівно стільки ж очікували на профільний підручник, тому заздалегідь підготувались до визначної для життя освітнього закладу події, адже їм випала нагода одними з перших серед учнів шкіл по всій країні, побачити цю книгу.

В імпровізованій студії в теплій, доброзичливій атмосфері старшокласники привітали гостей заходу піснями й чудовими танцями, розповідали вірші про податки.

На згадку учням ліцею в примірниках нового посібника гості залишили власні автографи.


19.09.2013