Новини

Всеукраїнський день бібліотек

Одна з найдавніших і найкращих бібліотек-це бібліотека Ярослава Мудрого. 2-А відвідав ліцейну книгозбірню до Всеукраїнського дня бібліотек. 

30.09.2019


Уроки пам'яті

    27 вересня 2019 року до відзначення 78-річчя трагедії Бабиного Яру між учнями 10 та 11 класів був проведений круглий стіл «Уроки пам’яті». Ми пам'ятаємо про біль нашої країни.

 

27.09.2019


ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ

Дивовижно багатий на знакові літературні постаті вересень.

По-новому, трепетно, глибинно звучать імена авторів безсмертних творів, гуманістів, аристократів духу:

Івана Котляревського – зачинателя нової епохи української літератури,

Павла Грабовського – поета-лірика, перекладача, яскравого представника української інтелігенції,

Михайла Коцюбинського – найоригінальнішого прозаїка, Сонцепоклонника,

Олександра Довженка –  письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника, класика світового кінематографу,

Івана Світличного – поета, літературознавця, дисидента, людини європейської формації.

Із вдячністю черпаємо наснагу з невмирущого джерела творчості, життєвої мудрості й любові до рідного слова.

24.09.2019


Разом проти булінгу

     В рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстицій "Я маю право" з 16 по 20 вересня проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом #Разом проти булінгу. Ліцей податкової та рекламної справи №21 не стоїть осторонь. Протягом тижня, класними керівниками були проведені тренінгові заняття, конференції, антибулінгові завдання та години спілкування, під час яких діти брали активну участь в обговоренні теми насильства серед однолітків, анкетування, намалювали велику кількість малюнків, у яких розкрили тему булінгу та боротьби з цим явищем.
  Сподіваємося, що проведені заходи позитивно вплинули на учнів нашого ліцею, розвинули в дітях толерантність та вміння бути гарними друзями, однокласниками, людьми. А ми не зупиняємось і будемо продовжувати профілактичну роботу з протидії булінгу.

20.09.2019


День смайлика

Дружба починається з посмішки. І як приємно поділитись гарними емоціями з оточуючими. Ліцей податкової та рекламної справи №21 святкував день народження смайлика, який проходив під гаслом "Подаруй усмішку другу-це найменше, що ти можеш зробити для миру"

19.09.2019


Міжнародний день миру

До, 19.09.2019, учні 9-го класу взяли участь у VI Конгресі юнтз посланців Миру "Усім світом за мир", який цього року проходив під гаслом "Боротьба зі змінами клімату заради миру!".
Учні початкової школи виготовляли папірці миру, в які вкладали свої назаповітніші бажання щодо мирної землі. А учні старшої та середньої школи разом створили стіну миру зі своїх долоньок.
Нам необхідно об'єднатися заради спільного щасливого майбутнього. Майбутнього без війни, без насильства, без катастроф.
Замисліться!
Не залишайтесь осторонь!

 

 

19.09.2019


УСТАНОВЧІ ЗБОРИ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА «ДОСЛІДНИК»

Недостатньо лише отримати знання; треба знайти їм застосування.

Йоганн Гете

 

Нові можливості та ширші горизонти відкриваються для ліцеїстів – членів наукового товариства «Дослідник». Долучаючись до науково-дослідницької роботи проблемно-пошукового характеру, учні набувають нових знань із галузі дослідження, опановують сучасні методики проведення експерименту.

Разом із педагогічними та науковими керівниками ліцеїсти формують стратегію життєвого успіху.

 

 


10.09.2019


ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ОЧИМА ДІТЕЙ

 

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ОЧИМА ДІТЕЙ

Наші третьокласники – активні учасники тематичного конкурсу малюнків «Пожежна безпека очима дітей».

10.09.2019


ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

 

09.09.2019


День фізичного виховання та спорту

До відзначення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського тижня у ліцеї податкової та рекламної справи № 21 міста Києва відбулася загальноліцейна руханка "МАРАФОН ЗДОРОВ'Я" під гаслом "Зарядись позитивними емоціями на весь день!". У заході взяли участь усі учасники освітнього процесу. Учні та вчителі продемонстрували свої спортивні та танцювальні таланти, отримавши гарний настрій та незабутні враження! Для учнів 3-го класу було проведено квест "Здоровим бути кльово!"

Фізичне виховання - це здоров’я нації. Ми щиро бажаємо всім міцного здоров’я!

 

06.09.2019


Педагогічне зростання вчителя

30.08.2019


Засідання методичного об’єднання вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу

Новий навчальний рік педагоги суспільно-гуманітарних наук розпочали в Музеї Михайла Грушевського. Дім на Паньківській, 9 – це сакральне місце для кожного, хто любить і шанує рідну історію, хто прагне зрозуміти складні віхи українського державотворення, хто хоче долучитися до сучасних процесів змін. Наші вчителі понесуть дух величі і свободи Великого Українця на уроки, години спілкування з вихованцями.

І будуть нашим дороговказом слова Михайла Грушевського: «Не чіпатися того, що ділить і роз’єднує поодинокі частини української землі, а пильнувати того, що лучить і єднає їх до купи, і се зміцнювати і розвивати мусимо… Єднатися, концентруватися, а не ділитися, не розбігатися – се повинно бути у всім нашим гаслом».

29.08.2019


Засідання методичного об'єднання природничо-математичного циклу

Організаційно-підготовче засідання методичного об’єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу відбулося в історично-культурній атмосфері Національного музею Тараса Шевченка. Після обговорення нормативних документів, методичних рекомендаций щодо викладання предметів природничо-математичного циклу вчителі відвідали екскурсію «Тарас Шевченко-художник», під час якої дізнались та відчули, що геніальний поет Тарас Шевченко був не менш геніальним художником, побачивши роботи відомого творця.

 

29.08.2019


Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

 

 

28.08.2019


Вільні місця до ліцею станом на 22.08.2019

 

Вільні місця до ліцею на 22.08.2019 р.

2-А клас – 9 місць

3-А клас – 12 місць

4-А клас – 15 місць

5-А клас – 9 місць

6-А клас – 6 місць

7-А клас – 11 місць

8-А клас – 3 місця

9-А клас – 10 місць

9-Б клас – 10 місць

10-А клас – 7 місць

11-А клас – 10 місць (суспільно-гуманітарного напрямку правового профілю)

 

 

 

 

 

 

22.08.2019