Новини

Засідання методичного об'єднання природничо-математичного циклу

 

 

28.10.2019


ОСІННІ КАНІКУЛИ – ПРЕКРАСНА ПОРА ДЛЯ НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛЯ

 

26-27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулися Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Добра воля – найдорожча перемога».

27.10.2019


БЕЗПЕКА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ВІД УЧНЯ ДО ВЧИТЕЛЯ

 

Тема безпеки в закладі освіти завжди актуальна, адже кожен учасник освітнього процесу потребує практичних рекомендацій щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Спікери Третьої практичної конференції «БЕЗПЕКА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ВІД УЧНЯ ДО ВЧИТЕЛЯ» поділилися практичними порадами у сфері цивільного захисту, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у навчальному закладі, розповіли й продемонстрували правила надання першої домедичної допомоги.

Постійно долучаємося до просвітницьких заходів, адже навчатися й навчати в безпеці – пріоритетний напрямок нашої взаємодії з кожним здобувачем освіти.

21.10.2019


Красива осінь

 

А ми разом з дітьми і батьками 2-А креативимо з природніми матеріалами


18.10.2019


Про інформування батьківської громадськості щодо щеплень

18.10.2019


НАУКОВО-МЕТОДИЧНА СТУДІЯ

      До Всесвітнього дня психічного здоров’я вчителі ліцею долучилися проведенням науково-методичної комунікаційно-психологічної студії «ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ПЕДАГОГІВ». Активні форми спілкування: «дерево очікувань», «портфель настрою», робота з картками «Моє бачення себе», «Вважаю, що майбутній робочий день…», «кристал Пезешкіана», «гра Поліанни» – продемонстрували, що кожен може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у спільну справу.

     Позитивне, оптимістичне світосприйняття – основа благополуччя вчителя й ефективного функціонування навчального закладу!

 

 

18.10.2019


Профорієнтаційна робота


У рамках профорієнтаційної роботи, учні 11-А класу відвідали Київський національний університет культури та мистецтв. Наші ліцеїсти мали змогу ближче познайомитись з напрями та специфікою навчання в університеті, а також, на них чекала зустріч з Михайлом Поплавським. Спілкування було надзвичайно теплим, досить простим, інформативним та повчальним. Кожен мав змогу поставити запитання, висловити власну думку чи побажання.

17.10.2019


ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ

 

200-річчю від дня народження Миколи Артемійовича Терещенка, українського підприємця, землевласника, мецената, колекціонера, громадського діяча, присвячені педагогічні читання «Благодійна діяльність Миколи Терещенка – постійна потреба серця і подвиг душі».

 

Системна діяльність Ніколи Терещенка та його братів у таких напрямках, як земське управління, просвітницький рух та благодійність дала змогу поставити на родинному гербі девіз: «Прагнення до суспільних справ». Микола Терещенко не соромився козацького роду, а навіть у дворянському гербі його підкреслив – ось чому в геральдиці з'явилися синій та жовтий кольори, які символізували українське походження промисловців.

Нікола Терещенко все робив не за посадою, а за велінням душі. У будь-яку справу, якою доводилося займатися, він вкладав частинку свого серця. Нам є в кого навчатися, з кого брати приклад, адже добрі справи виростають з джерела мудрості, чистих помислів і благородства душі.

17.10.2019


День Захисника України

 

День Захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Це свято пам'яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.
До відзначення цієї дати, учні 9А класу провели науково-літературну конференцію "Козацька моя Україна! Козацтво, як ДНК нації".
А для учнів початкової школи були проведені спортивні козацькі забави та різноманітні вікторини.
Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!

11.10.2019


Мужність і відвага крізь покоління

Участь у районному конкурсі інсценізованих пісень патріотичного спрямування "Мужність і відвага крізь покоління", присвяченого Дню Захисника України

 

10.10.2019


Вільні місця до ліцею станом на 09.10.2019

 

Вільні місця до ліцею на 09.10.2019 р.

 

2-А клас – 8 місць

3-А клас – 12 місць

4-А клас – 16 місць

5-А клас – 6 місць

6-А клас – 6 місць

7-А клас – 9 місць

8-А клас – 3 місця

9-А клас – 10 місць

9-Б клас – 9 місць

10-А клас – 13 місць (суспільно-гуманітарного напрямку економічного профілю)

11-А клас – 11 місць (суспільно-гуманітарного напрямку правового профілю)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.10.2019


Зустріч із письменницею

Спілкування з дитячою письменницею-це чудова нагода відвідати чарівний світ дитячих мрій і фантазій.

Наталія Федорівна Гурін-Самборська стала другом учнів 2-А та 3-А класів, бо без дитячих творів важко уявити наше життя.

01.10.2019


БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Новоприйняті працівники ліцею пройшли навчання й перевірку знань

з питань охорони праці й безпеки життєдіяльності.

01.10.2019


Всеукраїнський день бібліотек

Одна з найдавніших і найкращих бібліотек-це бібліотека Ярослава Мудрого. 2-А відвідав ліцейну книгозбірню до Всеукраїнського дня бібліотек. 

30.09.2019


Уроки пам'яті

    27 вересня 2019 року до відзначення 78-річчя трагедії Бабиного Яру між учнями 10 та 11 класів був проведений круглий стіл «Уроки пам’яті». Ми пам'ятаємо про біль нашої країни.

 

27.09.2019