Новини

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

 

Члени наукового товариства «ДОСЛІДНИК» захистили науково-дослідницькі роботи під час традиційної ліцейної науково-практичної конференції.

Тематика цьогорічних досліджень вирізняється високим ступенем новизни поставлених завдань, прикладною цінністю отриманих результатів.

Конкурсанти продемонстрували чіткість, логічність і послідовність викладення матеріалу, високий рівень культури мовлення, уміння кваліфікованого ведення дискусії.

ДО НОВИХ НАУКОВИХ ЗВЕРШЕНЬ І ПЕРЕМОГ НА ВСІХ ЕТАПАХ КОНКУРСУ!

 

 

 

19.11.2019


Стандарт Сміху

15.11 учні нашого ліцею вперше брали участь у шкільній лізі "Стандарт сміху". Гострий гумор, яскраві мініатюри не залишили байдужим вдячного глядача, тому наша команда "УкрШоуБіз" отримала путівку до півфіналу шкільної ліги. Так тримати!!! Вітаємо команду та їх куратора!!!

 

 

15.11.2019


День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей та розвитку толерантних якостей у ліцеї було проведено класні години, лекції та крунюглі столи.
Для учнів 5-7 класів був проведений інтерактивний захід "Планета толерантності", метою якої було: активізація допитливості, розвиток активної життєвої позиції, розвиток комунікативних умінь та наголошення на тому, що лише разом люди можуть подолати життєві негаразди.
Для учнів 9 класів, в рамках правопросвітницького проекту «Ти маєш право», була організована зустріч-бесіда "Чому ми прагнемо рівності?" з юристами з партнерської організації – Центру надання безоплатної правової допомоги.

15.11.2019


Тиждень безпеки дорожнього руху

Конкурс ліплення із пластиліну "Я ліплю із пластиліну Дядю Сьопу і машину" між учнями 2А класу

 

13.11.2019


Всесвітній день доброти

Щорічно, 13 листопада відзначають День доброти, символом якого є відкрите серце. Учні нашого ліцею сьогодні виготовляли свої відкриті серця з теплими та щирими побажаннями. Початкова школа долучилася до акції "Долоньки добра" та "Сюрприз моїм друзям".
Діти отримали позитив і радість від Дня добрих вчинків, адже з кожним таким вчинком світ навколо нас стає чистішим, кращим і добрішим.

13.11.2019


День Гостинності

Мова є основою духовного багатства народу та його інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність. Наш народ – єдиний. Його мова – це велика основа для єдності всієї держави і духовна гарантія її майбутнього.
За щорічною ліцейною традицією у цей день уся наша родина святкує День гостинності із запрошенням гостей, батьків, друзів та проведенням ліцейного конкурсу. Цього року учні 2-11 класів презентували традиції та звичаї різних регіонів України, показавши надзвичайно високий рівень знань з української культури та безмежну повагу до рідної неньки України. Перемогу отримали учні 9-Б класу. Представники Університету державної фіскальної служби України, які є нашими постійними поважними гостями, вручили кубок переможцям конкурсу.
Бажаємо вам зберегти й утвердити українську мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя!Я на рідній мові друзям щастя зичу.


08.11.2019


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

8 листопада, у переддень Дня української писемності та мови, учні 5-11 класів ліцею податкової та рекламної справи № 21 долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності


08.11.2019


День визволення Києва від фашистських загарбників

6 листопада – День визволення Києва від фашистських загарбників. У цей день 1943 року в результаті Київської наступальної операції радянські війська розбили 15 німецьких дивізій та визволили столицю України від німецько-фашистських загарбників. Учні 9-Б провели годину пам'яті до відзначення річниці визволення Києва, в знак пам’яті та шани героям-визволителям.
Вже більше 70 років кожного листопада наше рідне місто відзначає свято свого визволення від фашистських загарбників. Київ живе, він вдячно пам'ятає...

06.11.2019


Освітній фестиваль управлінської майстерності

Осінній Kyiv EdFest завершився. Команда національних експертів, тренерів та бізнес тренерів, фасилітаторів, авторів курсів, сертифікованих коучів, професійних переговірників, сертифікованих медіаторів Євросоюзу, спеціалістів із сприяння академічній доброчесності, психотерапевтів, нейропсихологів, сімейних педагогів створила неймовірну атмосферу для навчання, набуття нових знань, розвитку особистості вчителя під час семінарів, майстер-класів, тренінгів.

ЧЕКАЄМО ВЕСНЯНОГО Kyiv EdFest!

02.11.2019


Засідання методичного об'єднання природничо-математичного циклу

 

 

28.10.2019


ОСІННІ КАНІКУЛИ – ПРЕКРАСНА ПОРА ДЛЯ НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛЯ

 

26-27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулися Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Добра воля – найдорожча перемога».

27.10.2019


БЕЗПЕКА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ВІД УЧНЯ ДО ВЧИТЕЛЯ

 

Тема безпеки в закладі освіти завжди актуальна, адже кожен учасник освітнього процесу потребує практичних рекомендацій щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Спікери Третьої практичної конференції «БЕЗПЕКА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ВІД УЧНЯ ДО ВЧИТЕЛЯ» поділилися практичними порадами у сфері цивільного захисту, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у навчальному закладі, розповіли й продемонстрували правила надання першої домедичної допомоги.

Постійно долучаємося до просвітницьких заходів, адже навчатися й навчати в безпеці – пріоритетний напрямок нашої взаємодії з кожним здобувачем освіти.

21.10.2019


Красива осінь

 

А ми разом з дітьми і батьками 2-А креативимо з природніми матеріалами


18.10.2019


Про інформування батьківської громадськості щодо щеплень

18.10.2019


НАУКОВО-МЕТОДИЧНА СТУДІЯ

      До Всесвітнього дня психічного здоров’я вчителі ліцею долучилися проведенням науково-методичної комунікаційно-психологічної студії «ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ПЕДАГОГІВ». Активні форми спілкування: «дерево очікувань», «портфель настрою», робота з картками «Моє бачення себе», «Вважаю, що майбутній робочий день…», «кристал Пезешкіана», «гра Поліанни» – продемонстрували, що кожен може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у спільну справу.

     Позитивне, оптимістичне світосприйняття – основа благополуччя вчителя й ефективного функціонування навчального закладу!

 

 

18.10.2019