Новини

КРЕАТИВНИЙ КАРАНТИН

 Початкова школа творча та креативна навіть на відстані.
Карантин - не привід сумувати. Учні 2А пофантазували, змоделювали та створили автомобіль; навчилися ліпити свищика, бо весна на дворі, а також вони не забувають грати на музичних інструментах, але не простих, а віртуальних.
Учні 3-А КЛАСУ проводять час з користю, вони навчились шити чудові м'які іграшки і тепер спокійно готові давати свої майстер-класи
 
 
 

 

 

 

      

 

 

 

   

  

27.04.2020


УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

 
 Наше учнівське самоврядування не зупинить навіть карантин, тому вони вирішили провести своє засідання онлайн.
Під час онлайн-зустрічі підбили підсумки 2019-2020 навчального року, поділилися враженнями, своїми здобутками та невдачами, обговорили плани та ідеї на майбутній навчальний рік, а також детальніше ознайомились з пропозиціями та нововведеннями, які пропонує новообраний президент ліцею на 2020 - 2021 навчальний рік.
Життя триває
 
 
 

 

 

      

 

 

 

   

  

24.04.2020


22 квітня - День Землі

22 квітня відзначається Всесвітній День Землі - найбільше міжнародне екологічне свято. Зараз, коли увесь світ перебуває на карантині, важливо пам'ятати про важливість і популяризацію цієї дати.
Учні початкової школи нашого ліцею не залишились байдужими до проблем Землі, від яких залежить майбутнє.
 

 

 

      

 

 

 

   

  

22.04.2020


Дистанційне навчання

 Навіть коли ви постійно перебуваєте вдома на дистанційному навчанні, забувати про фізичну активність не варто. Адже, рухливий спосіб життя так само важливий, як і ретельно вимиті руки та дотримання дистанції. Навіть під час карантину, цілком можливо виконувати фізичні вправи та займатися спортом із задоволенням та користю для себе.

Вчитель фізкультури, Степанюк С.О., записав відео розминок, комплекс вправ для дітей на різні групи м'язів. Вони розміщені у вільному доступі на сайті ліцею і поступово доповнюються. Діти із задоволенням виконують руханку між уроками.

Також учні середньої та старшої школи опрацьовують теоретичні відомості щодо спортивних ігор та закріплюють знання, розв’язуючи тести на платформі Google Classroom.

А для тих хто хоче потанцювати, керівник гуртка, Тракалюк Т. О., пропонує власні відеоуроки, які розміщені на YouTube як для дітей, так і для вчителів.

Тому, будьте у формі, прислухайтесь до свого самопочуття та бережіть себе!

 

 

      

 

 

 

   

  

17.04.2020


Організація дистанційного навчання

Освіта має бути доступною для всіх, а карантин — не перешкода для поліпшення навичок та поглиблення знань. Дистанційне навчання в ліцеї №21 організоване  з метою забезпечення безперервного освітнього процесу та з урахуванням усіх технічних можливостей.

Педагогічний колектив ліцею розміщує навчальний матеріал на таких платформах як Google Classroom, Viber, ClassDojo. Регулярно проводяться онлайн консультації та онлайн уроки за допомогою Zoom та Skype.

 

 

      

 

 

 

   

  

13.04.2020


Педрада онлайн

 

Освітній процес триває.

За допомогою сучасних освітніх технологій з педагогічним колективом ліцею було успішно проведено онлайн-засідання педагогічної ради на якому вирішувались такі актуальні питання як: організація та ефективне провадження дистанційного навчання у ліцеї, вибір підручників для учнів 7х класів. Обговорювались нагальні питання впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту», формування мережі  та пропозиції щодо трансформації закладу освіти.

 

 

      

 

 

 

   

  

10.04.2020


ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ЗМІНЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

 http://testportal.gov.ua/probne-testuvannya-zmineno-daty-provedennya

 

 

      

 

 

 

   

  

12.03.2020


ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА

 

В нашому навчальному закладі проводиться інтенсивна профілактична робота, яка спрямована на підвищення рівня проінформованості наших ліцеїстів.
Наше здоров'я - у наших руках. Піклуймося про себе. 

      

   

  

10.03.2020


Ліцей - безпечне середовище

Ліцей - безпечне середовище

 
Серед пріоритетних завдань нашого ліцею  — створення безпечних умов для життєдіяльності учнів. 
В нашому навчальному закладі робиться все можливе для створення безпечних умов організації освітнього процесу:
  • Проводяться п’ятихвилинки здоров’я;
  • Постійно контролюється стан самопочуття як учнів, так і працівників;
  • Кожної перерви забезпечується провітрювання класних кімнат;
  • Посилено контроль та повністю забезпечені умови для миття рук, вологого прибирання та дезінфекції приміщень;
  • Обмежено проведення масових заходів.
Шановні учасники освітнього процесу!
Важливо пам’ятати, що за симптомами коронавірус схожий на гостру респіраторну інфекцію – в основному це лихоманка, кашель, проблеми з диханням. Симптоми можуть проявитися через 2-14 днів після зараження, хоча зараз відомі випадки більш тривалого інкубаційноно періоду. Вірус може викликати запалення обох легенів. При появі будь-яких симптомів потрібно негайно звернутись до лікаря!
 Загальні рекомендації для профілактики коронавірусу:
  1. Часто і ретельно мийте руки водою і милом. 
  2. Якщо немає можливості помити руки з водою і милом, варто використовувати спиртовмісний антисептик для рук – розчин з вмістом спирту 60-80% або з 2% хлоргексидину. Антисептик повинен покривати всю поверхню шкіри рук, обробляти руки треба не менше 30 секунд і особливу увагу приділити нігтям (тут накопичується більше бруду). При першій же можливості помийте руки милом і водою.
  3. Не торкайтеся брудними руками очей, носа або рота.
  4. Уникайте тісного контакту з хворими людьми і натовпом.

 

      

 

04.03.2020


7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції

 

 

04.03.2020


ПЕДАГОГІЧНІ ГОСТИНИ – 2020

Учителі, які атестуюся в 2019/2020 навчальному році, ділилися досвідом роботи із своїми колегами під час педагогічних гостин.

Цікаві і пізнавальні шляхи реалізації науково-методичних тем: «Формування соціальної активності молодших школярів у позаурочній виховній діяльності»,  «Екологічне виховання на уроках географії», «Активізація розумової діяльності учнів на уроках математики через використання сучасних технологій навчання», «Формування комп’ютерної грамотності учня на уроках інформатики», «Використання сучасних педагогічних технологій для формування компетентностей на уроках хімії».

 

 

27.02.2020


ПЕДМАЙСТЕРНІСТЬ – 2020


ПЕДМАЙСТЕРНІСТЬ – 2020 – це презентація досвіду роботи вчителя, демонстрація професійного зростання педагога, індивідуальна траєкторія вдосконалення педагогічних навичок, партнерська взаємодія вчителя й учня, розвиток ключових компетентностей кожної дитини.

 

 

25.02.2020


НАУКОВО-МЕТОДИЧНА СТУДІЯ

Під час науково-методичної інформаційно-пізнавальної студії «Формування наукового світогляду учня засобами природничо-математичної освіти» педагоги мали змогу представити свій досвід використання STEM-освіти як поєднання креативності та технічних знань учнів, змішаного навчання, що об’єднує он-лайн, традиційне та самостійне навчання дітей, визначили перспективи використання освітніх платформ для вдосконалення навчальних компетентностей дітей.

24.02.2020


ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

 

 20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні.

В цей день у ліцеї були проведені заходи, присвячені пам’яті загиблих у ті трагічні дні. Будьмо ж гідними великої слави Героїв України!

20.02.2020


Патріотичний табір військового вишколу

 

19.02.2020