Новини

МЕТОДИЧНЕ ЗАСІДАННЯ В МУЗЕЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Вірші Лесі Українки – це джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу. У своїх поезіях Леся Українка, попри важку хворобу, ніколи не нарікала на свою долю, а продовжувала боротися.

Найвідоміші вірші Лесі України має знати кожен українець, адже її слова стали «стрілами», що влучали в саме серце несправедливості: викривали жахливі діяння влади, говорили про недолю українського народу, звинувачували інтелігенцію в байдужості...

Поетеса залишила нам твори, які й нині дарують нам надію, вселяють віру.

Лесина сила незламності духу – це дороговказ для кожного вчителя, особливо філолога, історика!

 

 

 

 

26.12.2019


НОВОРІЧНЕ СВЯТО

Попереду саме довгоочікуване свято - Новий Рік, який пов'язаний з новими надіями на щастя та удачу.Новий рік веселе, ясркаве і радісне свято. Учні нашого ліцею, 20 грудня, провели передсвяткову зустріч, яка налаштувала всіх на новорічну та чарівну хвилю.
Сьогоднішній чудовий вечір залишиться назавжди в наших серцях, бо під час заходу всі вітали одне одного, співали пісні, грали та веселилися.
Сподіваємось, що сьогоднішній новорічний вогник додасть сил для нових звершень та перемог кожному.

 

 

 

 

 

24.12.2019


ПЕДМАЙСТЕРНІСТЬ – 2019

Грудень подарував нам ПЕДМАЙСТЕРНІСТЬ – 2019.

Сучасні, змістовні, структуровані, зорієнтовані на розвиток кожної дитини, наповнені любов’ю до кожного учня – це не лише уроки, це взаєморозвиток учителя й учня.

 

 

 

24.12.2019


ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності провідний інспектор ВЗНС Голосіївського РУГУ ДСНС України в місті Києві майор служби цивільного захисту Говорущак Дмитро Олегович провів роз’яснювально-профілактичну бесіду про правила пожежної безпеки з учнями 8-11-х класів

 

 

 

23.12.2019


НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНА СТУДІЯ

 «Нова українська школа – школа, яка вчить використовувати знання»

Під час методичного заходу педагоги долучилися до використання сучасних методів створення освітнього середовища, в якому приємно навчатись і яке дає учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

Нова українська школа – це школа розвитку й становлення особистості, повага до дитини та прагнення знайти оптимальний спосіб для її ефективного навчання, співпраці та взаєморозуміння.

 

 

 

 

23.12.2019


ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ «Лукашева мова – як небеса, побачені в телескоп»

19 грудня 2019 року виповнилося 100 років від дня народження Миколи Лукаша, українського перекладача, мовознавця, літературознавця, блискучого поета і лінгвіста, знавця двадцяти мов, геніального митця, який подарував читачеві понад 1000 видатних творів світової літератури від 100 авторів.

«Він умів радіти слову, відчував, любив і леліяв його, як дитину» – писав Володимир Житник.

Микола Лукаш став легендою ХХ століття. Його щира, самостійна позиція інакодумця сприймається нині як неоціненний урок минулого, без якого не буває майбутнього.

 

 

 

 

19.12.2019


День Святого Миколая

Сьогодні, 19 грудня, у ліцеї учні початкової школи відчули теплу атмосферу свята. Діти були не лише глядачами, а й учасниками свята. Вони з радістю брали участь у розважальному квесті, де отримували заохочувальні призи.
Приємною несподіванкою став вихід Святого Миколая з подарунками.
А учні 5го класу відвідали новорічний квест у Молодіжній бібліотеці "Шукаємо подарунок Святого Миколая"

 

 

 

19.12.2019


ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ»

У рамках Тижня з безпеки життєдіяльності педагоги долучилися до ТРЕНІНГУ «НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ». Заняття провела Валентина Черкай, волонтерка Загону швидкого реагування Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, сертифікована інструкторка з першої допомоги, координаторка новобранців загону, яка брала участь в супроводі багатьох масових заходів, у надзвичайних ситуаціях, в тому числі й рятувально-евакуаційних роботах на військових складах в м. Ічня у вересні 2018 року; у всеукраїнських та міжнародних навчаннях для волонтерів-рятувальників.

Професійно, доступно, зрозуміло, емоційно, з відпрацюванням практичних навичок допомоги – таким був тренувальний захід.

 

ДБАЄМО ПРО БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ!

 

18.12.2019


16 днів проти насильства

З 25.11 по 09.12.19 у ліцеї податкової та рекламної справи №21 проходила акція "16 днів проти насильства" .

Відкривала цей тиждень лекторська група, яка ознайомила з історією акції, строками проведення. Учасники групи розповіли про "Синю стрічку" та, що саме вона символізує.

Протягом акції відбувалися виховні години, круглі столи, тренінги, бесіди: "Почуй мене", "Ми проти насильства", "Види насильства в сім'ї", "Дитячий булінг".

Всі учні та педагогічний колектив долучилися до оформлення стіни доброти "Наші долоньки проти насильства".

Відбулася цікава і змістовна зустріч із шкільним офіцером поліції, який провів бесіди з учнями 7-9 класів, покликані запобігти конфліктам та правопорушенням серед школярів. В 11А класі був проведений антикорупційний урок з елементами тренінгу.

09.12.2019


#НезламніСильніВільні

#НезламніСильніВільні????????
Зі святом, наші захисники!!! ????????
З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, 6 грудня у ліцеї були проведені години спілкування в класних колективах "Збройні сили України - наша гордість" та загальноліцейний виховний захід "На захист рідної землі".
Ми шануємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служили та служать, пам'ятаємо воїнів, які загинули в битвах за незалежність та суверенітет України.

05.12.2019


МЕТОДИЧНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Професійне спілкування завжди надихає на пошук нових форм навчання учнів, сприяє реалізації основних положень Нової української школи.

Педагоги початкової школи ліцею вирізняються креативністю, творчим особистісним підходом як у проведенні методичних засідань, так і в навчанні своїх вихованців.

29.11.2019


Обери життя!

Поріг XXI століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ(вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД (синдром набутого імунодефіциту). СНІД - особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини. Тому кожного 1 грудня людство говорить про цю проблему, закликає всіх до боротьби з цією жахливою "чумою" нашого століття.
Сьогодні актив старшокласників нашого ліцею провів просвітницький захід "Обери життя", з метою нагадування та інформування про страшну недугу.

29.11.2019


День пам’яті жертв голодоморів

День жалю... День скорботи, печалі
Запалив нашу пам’ять. Свічки –
Це ті душі, листочки опалі,
Хто став тінню в голодні роки.

До Дня пам’яті жертв голодоморів 22 листопада у Ліцеї податкової та рекламної справи було проведено загальноліцейний захід «Голодомор 1932-1933 років – пам'ять живе у наших серцях» для учнів 7-11 класів. Проведено години спілкування «Були колись страшні часи», «1932-1933. Пам’ятаємо», «Голодний рік, як чорна птиця, над краєм змореним літав». Виготовлено учнями 2-4 класів «Зерняток пам’яті».
У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу. Україна втратила мільйони свої синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію.
Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме нам належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. НІДЕ І НІКОЛИ!

...Ніде нехай такого більш не буде!
Хай день новий життя несе нове.
Вклонімось низько сонцю й хлібу, люди!
В достатку Україна хай живе!

 

 

22.11.2019


День Гідності та Свободи

Україна-це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві Революції - Наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2014 року- Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Для вшанування цих важливих подій учнями 11А класу був проведений вечір-реквієм "Гідні бути українцями".
Дякуємо Героям Небесної Сотні! За те, що не пошкодували життя заради нас з вами! Заради нашого майбутнього.

Більше фотографій дивіться на наших сторінках у Facebook та Instagram.

08.04.2016


Вільні місця до ліцею

Вільні місця до ліцею на 20.11.2019 р.

2-А клас – 8 місць

3-А клас – 13 місць

4-А клас – 16 місць

5-А клас – 6 місць

6-А клас – 6 місць

7-А клас – 9 місць

8-А клас – 3 місця

9-А клас – 10 місць

9-Б клас – 10 місць

10-А клас – 13 місць (суспільно-гуманітарного напрямку економічного профілю)

11-А клас – 11 місць (суспільно-гуманітарного напрямку правового профілю)

20.11.2019