Новини

Педрада

         30 серпня 2013 року в Національному університеті ДПС України відбулася аналітично-установча педагогічна рада. Педагоги ліцею проаналізували роботу колективу у 2012/2013 навчальному році, обговорили перспективи розвитку освітньої системи ліцею в умовах упровадження Державного стандарту базової і повної середньої освіти

         За сприяння ректорату університету вчителі мали змогу ознайомитися з історією цього вищого навчального закладу, побувати в його музеї.

         Співпраця ліцею податкової та рекламної справи № 21 і Національного університету ДПС України продовжується!


30.08.2013


Святкування Дня святого Валентина

15.02.2013


Проект «Енергоефективні школи»

5 лютого 2013 року у ліцеї податкової та рекламної справи №21 міста Києва стартував Проект «Енергоефективні школи».

У ліцеї відбулася презентація проектної діяльності учнів «Теплопостачання на теплозбереження» у формі святкового концерту. До нас завітали шановні гості. Представники Інституту місцевого розвитку – Кадрія Сафіуліна та Ліна Козіна, представник компанії D.TEK – Марина Литвиненко, начальник відділу загальної середньої освіти та правового захисту дітей – Олена Фіданян, методист районного науково-методичного центру – Коміренко Лілія Іванівна.

Учні продемонстрували свою творчу діяльність з метою привернення уваги громадськості до проблем енергозбереження.

07.02.2013


Відкритий урок у 5-А класі

Творча пара вчителів, Суздальцева М. В. та Музира О. В., працюючи над методичною темою "Бінарні уроки з образотворчого мистецтва та інформатики як засіб творчого розвитку учнів",  підготували та провели відкритий бінарний урок  у 5-А класі "Засоби виразності живопису. Практична робота "Підводний світ"
Урок відвідали адміністрація ліцею, методист РНМЦ Фролова Ірина Юріївна.

06.02.2013


Тиждень математики

Першого лютого в рамках декади математики був проведений нетрадиційний урок присвячений найвидатнішій жінці-математику Софії Ковалевській. Розповідь про її життя – це цікава історія про те, як жінка  стала видатним математиком.

Урок завершився змаганням ерудитів. Переможці вікторини були нагороджені призами.

Захід організувала вчитель математики Прокопчук Н. В.

04.02.2013


Засідання школи молодого вчителя

У День студента в ліцеї відбулося чергове засідання школи молодого вчителя (керівник Н. В. Прокопчук, старший учитель) на тему «Формування етично-педагогічної культури вчителя». До обговорення портрету сучасного вчителя долучилася адміністрація закладу. Виступи молодих педагогів супроводжувалися презентаціями «Від мрії до професійного становлення».

Обговорення актуального питання засвідчило, що в педагогічний колектив ліцею прийшли талановиті молоді спеціалісти, сповнені сил і бажання працювати.

01.02.2013


Свято «Родинне вогнище»

18 грудня 2012 року  в ліцеї податкової та рекламної справи № 21 відбулося свято «Родинне вогнище». Учні 5-А класу демонстрували свої таланти однокласникам, батькам і вчителям. Глядачів вражали віршовані композиції, веселі пісні та справжні музиканти, які грали на скрипці, фортепіано, бандурі.

Свято підготувала класний керівник 5-А класу Борщенко Л. О.

 

18.12.2012


Віконце у світ Катерини Білокур

7 листопада 2012 року в день Катерини в ліцеї податкової та рекламної справи №21 був проведений літературно-музичний вечір «Народжена малювати», присвячений видатній українській народній художниці Катерині Білокур.

Учні поринули в казковий світ неперевершеної творчості Катерини Білокур, познайомилися з репродукціями її картин, дізналися про її життєву долю.

Вишукана атмосфера вечора підтвердила тезу дослідників творчості Катерини Білокур про те, що на її полотнах зупинилася вічність…

07.12.2012


Науково-практична конференція – захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів наукового товариства «Дослідник»

6 грудня 2012 року в ліцеї відбулася науково-практична конференція – захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів наукового товариства «Дослідник».

Директор ліцею І. П. Бабка привітала ліцеїстів із шкільним етапом конкурсу, побажала успіхів у науково-дослідницькій роботі та перемоги в наступних етапах конкурсу.

Л. М. Панчук, заступник директора з науково-методичної роботи, педагогічний керівник наукового товариства «Дослідник», проаналізувала якість написання рефератів та науково-дослідницьких робіт учнями – членами наукового товариства «Дослідник».

Учні – члени наукового товариства «Дослідник» представили свої реферати та науково-дослідницькі роботи. Їхні виступи супроводжувалися мультимедійними презентаціями.

Наукова дискусія була цікавою, динамічною і емоційною.

Н. М. Сорочан, заступник директора з науково-виховної роботи, підбила підсумки шкільного етапу конкурсу.

06.12.2012


«Запалимо свічку пам’яті»

23.11.12 напередодні  Дня пам’яті жертв Голодоморів у ліцеї було проведено вечір-реквієм «Запалимо свічку пам’яті».  Учні ліцею вшанували своїх співвітчизників, старих , молодих і ненароджених, що стали жертвами геноциду українського народу. Сумні мелодії, болючі спогади, змістовні презентації  сповна передали біль тих трагічних подій.


24.11.2012


День вишиванки

Тиждень української писемності в ліцеї завершився святом "День вишиванки".

В рамках цього свята проведено конкурс "Українська гостинність" та святковий концерт.

09.11.2012


Лялька-мотанка у нас - просто клас!

З метою збереження та відтворення традицій українського народу, у рамках тижня української писемності в ліцеї проведено майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Цей виховний захід підготували вчителі трудового навчання Суздальцева М. В. та Музира О. В.

В майстер-класі взяли участь учні 5-7-х класів. Творчі роботи ліцеїстів представлені на виставці "Лялька-мотанка у нас - просто клас!"

07.11.2012


Батьківські збори для майбутніх першокласників

26 квітня 2012 року

о 18.00

у ліцеї відбудуться збори батьків майбутніх першокласників

20.04.2012


Вітаємо переможців конкурса "Київський вальс"

19 квітня у БДЮТ Голосіївського району пройшов районний конкурс "Київський вальс - 2012". Вже стало традицією, що випускники нашого ліцею щороку перемагають у цьому конкурсі. Танцювальний колектив під керівництвом Тракалюк Тетяни Олександрівни тріумфально виступив із новою чарівною композицією. Журі конкурсу гідно оцінило наших учнів нагородою "Гран-Прі"

19.04.2012


Благовіщенська блакить

Український народ здавна шанує свято Благовіщення. В Україну воно прийшло з утвердженням християнства. У народі одержало назву „третьої зустрічі весни”, бо вважається, що весна в цей день остаточно переборює зиму, а Бог благословляє землю і відкриває її для сівби. До цього свята зазвичай прилітають з вирію лелеки, а в гаях розцвітають ніжно-блакитні проліски.

Напевно, саме  тому свято, яке напередодні Благовіщення підготували учні  2-А класу ліцею разом зі своїм учителем Назаровою Людмилою Леонідівною, мало назву «Благовіщенська блакить». На святі лунали вірші та пісні. Ця літературно-музична композиція викликала в присутніх у залі відчуття піднесеності та урочистості.

06.04.2012