Найбільше у світі щастя – це МИР! Коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.
     Емблемою Міжнародного дня миру є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.
     З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей  у ліцеї були проведені виховні години, години спілкування, уроки-мандрівки в класних колективах: «Хай буде мир на всій землі», «Мир на землі – радість у родині», «Дружно за мир стояти – війні не бувати», «Діти проти війни»; виставки малюнків: «Лети, наш голубок – символ миру, добра та світла», «Хай буде мир»; флешмоб «Голуб миру»; конкурс малюнків на асфальті "Діти України за мир на Землі".